Zenith verwisselbare lens
SKU
9087

Verwisselbare glazen voor skibrillen

Deze verwisselbare glazen bieden betrouwbare bescherming tegen fel zonlicht. De donkere tint met zilveren spiegelcoating vermindert schitteringen en zorgt voor een contrastrijk zicht op zonnige hellingen en in bergachtig terrein.
€ 25
Op voorraad
Nog %1 beschikbaar

Ontvang bericht wanneer het artikel beschikbaar is.

Deze verwisselbare glazen zijn ideaal voor zonnige winterdagen.

Betrouwbare bescherming en praktisch in gebruik

De Zenith verwisselbare glazen zijn speciaal ontwikkeld voor dagen met intens zonlicht. Met zijn donkere tint en zilveren spiegelcoating beschermt hij betrouwbaar tegen fel licht en vermindert hij hinderlijke schitteringen, vooral op heldere skipistes of in alpine terrein. Dankzij de lage transmissiegraad van slechts circa 12,4% (filtercategorie 3) zorgt hij voor helder, contrastrijk zicht en beschermt hij jouw ogen, zelfs op lange dagen in de sneeuw.Net als alle glazen van de 9074 Revelstoke skibril zijn de Zenith verwisselbare glazen voorzien van een anticondenscoating, een krasbestendig oppervlak en 100% UVA- en UVB-bescherming.

Kenmerken

  • verwisselbare glazen voor de Revelstoke 9074 skibril
  • grijs-zilveren spiegel
  • 100% UVA/UVB-bescherming
  • filtercategorie: 3
  • transmissiegraad ~ 12,4%
  • thermisch isolerende dubbele beglazing
  • anticondenscoating
  • krasbestendige coating

Weight

60g

UV-bescherming

UPF 100

System

Van sportondergoed tot sportbovenkleding - het Skinfit Modulario System met zijn 5 modules ondersteunt je het hele jaar door bij verschillende sporten en zorgt voor een perfecte klimaatbeheersing.

Meer informatie